Uzavření MŠ od 1.3.2021

Mateřská škola Studánka Jablonné v Podještědí bude z nařízení vlády uzavřena od 1.3.2021 do odvolání.

Pro vystavení ošetřovného musíte vyplnit formulář na stránkách OSSZ (ke stažení zde), který odevzdáte svému zaměstnavateli. Mateřská škola vám nevydává žádné potvrzení.

Na stránkách MŠ budou každý týden zveřejněny materiály pro distanční výuku nejstarších dětí.

Zatím bude MŠ uzavřena na 3 týdny, pak uvidíme, co bude dál.

Mateřská škola Studánka Jablonné v Podještědí,  příspěvková organizace          IČ:71013083          ID DS:4c8kxcz
Liberecká 76, 471 25 Jablonné v Podještědí,   Tel.: 487 762 320  E-mail: msstudanka@volny.cz  www.ms-studanka.cz

Jablonné v Podještědí

Město, ve kterém žijeme.
Plní funkci kulturního společenského centra v oblasti pod Lužickými horami.
Přírodní krásy okolí a četné historické památky města vytvářejí ideální základnu pro pobyt domácích i zahraničních návštěvníků.

Pátrání ve Studánce